tuentin qarantino has logged 13 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Coherence

Coherence

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
A Simple Plan

A Simple Plan

1998
×
★★★★★
Edit this entry  
20
The Usual Suspects

The Usual Suspects

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Into the Woods

Into the Woods

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Behind Her Eyes

Behind Her Eyes

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Beautiful Boy

Beautiful Boy

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Oz the Great and Powerful

Oz the Great and Powerful

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Mandy

Mandy

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
The Darjeeling Limited

The Darjeeling Limited

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
9

9

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Secret Window

Secret Window

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry