Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
10
Supernova

Supernova

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Psycho Goreman

Psycho Goreman

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Ghost Stories

Ghost Stories

2017
×
★★★
Edit this entry  
10
The House with a Clock in Its Walls

The House with a Clock in Its Walls

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Apostle

Apostle

2018
×
★★★★
Edit this entry  
26
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Death Becomes Her

Death Becomes Her

1992
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Man Up

Man Up

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Willy's Wonderland

Willy's Wonderland

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Masque of the Red Death

The Masque of the Red Death

1964
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Something's Gotta Give

Something's Gotta Give

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Bucket List

The Bucket List

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
As Good as It Gets

As Good as It Gets

1997
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Witches of Eastwick

The Witches of Eastwick

1987
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Moonstruck

Moonstruck

1987
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Guns Akimbo

Guns Akimbo

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Mandy

Mandy

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Paris

Paris

2008
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
A Most Wanted Man

A Most Wanted Man

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry