• Squid Game

    ★★★★

  • Help

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Titane

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★½

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Behind Her Eyes

    ★★

  • Crime Scene

    ★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • It's a Sin

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★½

  • Bobo the Monkey

    ★★★½

  • GODSPEED

    ★★★★

  • Long Toast

    ★★★½

  • Waiting

  • as if nothing happened

    ★★½

  • Faking It: Jimmy Savile

    ★★★

  • Love V2.0

    ★★★

  • OPAL

    ★★★½

  • Derek DelGaudio's In & of Itself

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • What Happened to Crow 64?

    ★★★★

  • Seduced: Inside the NXIVM Cult

    ★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★★

  • World of Tomorrow Episode Three: The Absent Destinations of David Prime

    ★★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★½

  • Run

    ★★★½

  • Glenville

  • Des

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • WHAT CODEC SHOULD I USE?

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • The Beholder

  • Tenet

  • /E/E/E/E/

    ★★½

  • The Missing Pizza

    ★½

  • Host

    ★★★½

  • Steve-O: Gnarly

    ★★★½

  • Rick et Morty vs Genocider

    ★★★★

  • Recipe For Disaster

  • Teléfono

  • あっかんべ

    ★★

  • Desolation

    ★½

  • I May Destroy You

    ★★★★

  • Goma

  • Cherish Your Teeth

    ★★

  • Morfoses

    ★★

  • Decapitato: Consequenze Mortali

  • Transparent Apartments

  • Waiting For Crab

    ★½

  • The Adventures of Oscar the Orange

    ★★★½

  • A Loft Again

    ½

  • MAN 2020

    ½

  • Duck

  • Chinese New Years

    ★★

  • Working Girls

  • Bison

    ½

  • DeKooning Passed

    ½