Sort by
  • Last Call for Istanbul

    ★½

  • The Velveteen Rabbit

    ★★★½

  • Bihter: A Forbidden Passion

    ★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★

  • Five Nights at Freddy's

    ½

  • Dark Harvest

    ★★

  • Ballerina

    ★★★

  • The Exorcist: Believer

  • Foe

    ★★

  • Poison

    ★★★★

  • The Marsh King's Daughter

    ★★

  • Totally Killer

    ★★½

  • Saw X

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★

  • The Kill Room

    ★½

  • After Everything

    ½

  • Quiz Lady

    ★★★

  • The Nun II

  • The Killer

    ★★★

  • Stane

    ★★★½

  • NYAD

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • Fingernails

    ★★½

  • Retribution

    ★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • Sympathy for the Devil

    ★★½

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Cobweb

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • The Out-Laws

    ★½

  • Celebrity

    ★★

  • Insidious: The Red Door

    ★½

  • Make Me Believe

    ½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • Nimona

    ★★★★½

  • The Flash

  • Once Upon a Studio

    ★★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ½

  • You Do You

    ½

  • My Fault

  • Extraction 2

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Asteroid City

  • The Little Mermaid

    ★★

  • The Mother

    ★½

  • The Black Demon

    ½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Ghosted

    ★★

  • Mafia Mamma

    ½

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • Oh Belinda

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Beautiful Disaster

  • Hunger

    ★★½

  • Simulant

  • Renfield

    ★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★★

  • Joy Ride

    ★★★

  • Boston Strangler

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Swarm

    ★★★½

  • Soulmate

    ★★★½

  • Hypnotic

    ★½

  • Bottoms

    ★★★★½