Sort by
  • Avatar 3

    ★★½

  • Barbie

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Only You

    ★★★★★

  • Scream VI

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • 80 for Brady

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • 2022 Rock & Roll Hall of Fame Induction Ceremony

  • Doctor Who: The Power of the Doctor

  • The School for Good and Evil

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Blonde

  • On the Come Up

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★★

  • Anything's Possible

    ★★

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

  • Dream Journal

    ★★★★★

  • We Cry Together

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • Elvis

  • Ricky Gervais: SuperNature

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • As We Hold Hands

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★½

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

  • Doctor Who: Legend of the Sea Devils

    ★½

  • Morbius

  • Taylor Tomlinson: Look at You

  • The Dropout

  • Turning Red

    ★★★

  • Kanye West: DONDA Experience Performance 2 22 22

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Tall Girl 2

    ½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Dual

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Flower Boy

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Being the Ricardos

    ★½

  • The King's Man

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • The Beatles: Get Back

  • Sing 2

    ½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Notes

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

  • No Time to Die

  • The Humans

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Cinderella

    ★½

  • Belfast

    ★★

  • After We Fell

  • He's All That

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★½

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Old

    ½