Sort by
  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Social Network

    ★★★★★

  • Cars

    ★★★½

  • The Edge of Seventeen

    ★★★½

  • The Godfather

    ★★★★★

  • CODA

    ★★★★★

  • All of Me

    ★★★

  • Doctor Strange

    ★★½

  • Hustlers

    ★★★½

  • Rocketman

    ★★★½

  • Casablanca

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Us

    ★★★½

  • Miss Americana

    ½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★

  • Doctor Who: Legend of the Sea Devils

    ★½