Anthony has logged 20 entries for films during June 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
A Cure for Wellness

A Cure for Wellness

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Time Walker

Time Walker

1982
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Humongous

Humongous

1982
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Rumble Fish

Rumble Fish

1983
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
All Cheerleaders Die

All Cheerleaders Die

2013
×
★★★
Edit this entry  
23
Batman & Mr. Freeze: SubZero

Batman & Mr. Freeze: SubZero

1998
×
★★★½
Edit this entry  
22
The Woman

The Woman

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Serpent and the Rainbow

The Serpent and the Rainbow

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Nightmare Weekend

Nightmare Weekend

1984
×
Read the review Edit this entry  
16
Patriots Day

Patriots Day

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Psycho

Psycho

1960
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Underworld: Blood Wars

Underworld: Blood Wars

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Fantastic Beasts and Where to Find Them

Fantastic Beasts and Where to Find Them

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Dreams in the Witch House

Dreams in the Witch House

2005
×
★★½
Edit this entry  
08
Cigarette Burns

Cigarette Burns

2005
×
★★★★
Edit this entry  
06
Sick Girl

Sick Girl

2006
×
★★★½
Edit this entry  
06
Thinner

Thinner

1996
×
★★★
Edit this entry  
04
Crimewave

Crimewave

1985
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Boogens

The Boogens

1981
×
★½
Read the review Edit this entry  
01
Twelve Monkeys

Twelve Monkeys

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry