Jodie has logged 18 entries for films during August 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Final Destination 3

Final Destination 3

2006
×
★★★★½
Edit this entry  
28
Calamity of Snakes

Calamity of Snakes

1982
×
★½
Read the review Edit this entry  
25
The Night House

The Night House

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Final Destination 2

Final Destination 2

2003
×
★★★½
Edit this entry  
22
Final Destination

Final Destination

2000
×
★★★★½
Edit this entry  
21
Abrakadabra

Abrakadabra

2018
×
★★★
Edit this entry  
20
Censor

Censor

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Tusk

Tusk

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Black Cat

The Black Cat

1934
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Messiah of Evil

Messiah of Evil

1973
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Sharkenstein

Sharkenstein

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
Clownado

Clownado

2019
×
Read the review Edit this entry  
13
Death of a Vlogger

Death of a Vlogger

2019
×
★★½
Edit this entry  
12
The Stylist

The Stylist

2020
×
★★½
Edit this entry  
10
Candyman

Candyman

1992
×
★★★½
Edit this entry  
09
Satanic Panic

Satanic Panic

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Escape Room: Tournament of Champions

Escape Room: Tournament of Champions

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Escape Room

Escape Room

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry