Sort by
  • The Creator

    ★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • El Conde

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Red Rooms

    ★★★

  • River

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Carl's Date

    ★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • Nimona

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • La chimera

    ★★★★

  • The Old Oak

    ★★★

  • Perfect Days

    ★★★★

  • Cobweb

    ★★★½

  • Last Summer

    ★★★

  • The Taste of Things

    ★★★★

  • Kennedy

    ★½

  • Kubi

    ★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Kidnapped

    ★★★

  • The Buriti Flower

    ★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★½

  • Club Zero

    ★★

  • The Daughters of Fire

    ★★★½

  • Close Your Eyes

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Trailer of a Film That Will Never Exist: Phony Wars

    ★½

  • Firebrand

    ★★★

  • The Breaking Ice

    ★★★½

  • Goodbye Julia

    ★★★½

  • May December

    ★★★★

  • Banel & Adama

    ★★★★

  • Along Came Love

    ★★★

  • Vincent Must Die

    ★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★½

  • How to Have Sex

    ★★★½

  • Four Daughters

    ★★★½

  • Pictures of Ghosts

    ★★★

  • About Dry Grasses

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • The Nature of Love

    ★★★½

  • Black Flies

    ★★

  • Youth (Spring)

    ★★½

  • Tiger Stripes

    ★★★

  • Homecoming

    ★★★

  • Monster

    ★★★★

  • Strange Way of Life

    ★★★

  • Jeanne du Barry

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★½

  • A Brighter Tomorrow

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Afire

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★½

  • A Kind of Testament

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Jackals & Fireflies

    ★★½

  • Sharper

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★