Sort by

Cyrian7 has logged 24 entries for films during June 2013.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Intouchables

The Intouchables

2011
×
★★★★
Edit this entry  
29
Robot & Frank

Robot & Frank

2012
×
★★★★
Edit this entry  
28
Man of Steel

Man of Steel

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Fast & Furious

Fast & Furious

2009
×
★★½
Edit this entry  
23
Silver Linings Playbook

Silver Linings Playbook

2012
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
23
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★
Edit this entry  
20
Kon-Tiki

Kon-Tiki

2012
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
19
Before Midnight

Before Midnight

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Kings of Summer

The Kings of Summer

2013
×
★★★½
Edit this entry  
18
Cloud Atlas

Cloud Atlas

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Aziz Ansari: Intimate Moments for a Sensual Evening

Aziz Ansari: Intimate Moments for a Sensual Evening

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Secret Policeman's Ball

The Secret Policeman's Ball

2012
×
★★★
Edit this entry  
16
Jim Gaffigan: Mr. Universe

Jim Gaffigan: Mr. Universe

2012
×
★★★½
Edit this entry  
16
Lost and Delirious

Lost and Delirious

2001
×
★★★
Edit this entry  
08
In Bed

In Bed

2005
×
★★★
Edit this entry  
06
Now You See Me

Now You See Me

2013
×
★★★
Edit this entry  
06
A Lonely Place to Die

A Lonely Place to Die

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Kon-Tiki

Kon-Tiki

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me

Austin Powers: The Spy Who Shagged Me

1999
×
★★★½
Edit this entry  
03
Austin Powers: International Man of Mystery

Austin Powers: International Man of Mystery

1997
×
★★★½
Edit this entry  
03
The Last Stand

The Last Stand

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Albatross

Albatross

2011
×
★★½
Edit this entry  
03
The Way

The Way

2010
×
★★★★½
Edit this entry  
01
Dr. Horrible's Sing-Along Blog

Dr. Horrible's Sing-Along Blog

2008
×
★★★★
Edit this entry