Sort by
  • Boston Strangler

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • We Have a Ghost

    ★★★

  • Die Hart

    ½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • You People

  • Plane

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Bones and All

  • White Noise

    ½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★½

  • Fall

    ★★★★

  • Day Shift

    ★★½

  • I Just Killed My Dad

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Rise

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★★½

  • Don't Make Me Go

    ★★½

  • Vengeance

    ★★

  • Lightyear

    ★★

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • The Roundup

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★

  • Morbius

    ★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ½

  • Jackass Forever

    ★★★

  • All of Us Are Dead

    ★★★½

  • Navalny

    ★★★★½

  • Emily the Criminal

    ★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Emergency

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Love Hard

    ★★★