Sort by
  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★★

  • No One Will Save You

    ★★★

  • PAW Patrol: The Mighty Movie

    ★★★½

  • Sly

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Resident Evil: Death Island

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Arnold

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – I Am Your Mother

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★★

  • The Three Musketeers: D'Artagnan

    ★★★★½

  • Shin Kamen Rider

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • The Swarm

    ★★★★

  • 65

    ★★★★

  • The Strays

    ★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • You People

    ★★★½

  • The Old Way

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

    ★★★★½

  • Bed Rest

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • The Viewing

    ★★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★½

  • Pickman's Model

    ★★★★

  • Hellhole

    ★★★

  • The Outside

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★

  • Blade of the 47 Ronin

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★★½

  • Batman and Superman: Battle of the Super Sons

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★½

  • Mortal Kombat Legends: Snow Blind

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★★½

  • Hellraiser

    ★★★★

  • The Munsters

    ★★½

  • Mutant: Ghost War Girl

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Kids vs. Aliens

    ★★★

  • Project Wolf Hunting

    ★★

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Sisu

    ★★★★½

  • Blonde

    ★★★½

  • Mad Heidi

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

    ★★

  • Barbarian

    ★★

  • Terrifier 2

    ★★★★