Sort by
  • Drive-Away Dolls

    ★★★½

  • Madame Web

    ★★

  • The Iron Claw

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Dicks: The Musical

    ★★★★½

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • Maestro

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★½

  • Ferrari

    ★★★½

  • Saltburn

    ★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Monster

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • It Lives Inside

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Passages

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Suzume

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Sanctuary

    ★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Return to Seoul

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Meet Me in the Bathroom

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★½