Sort by

Daddy0 has logged 16 entries for films during August 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
28 Days Later

28 Days Later

2002
×
★★
Edit this entry  
27
Alice in Wonderland

Alice in Wonderland

1951
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Val

Val

2021
×
Edit this entry  
24
Farewell, My Lovely

Farewell, My Lovely

1975
×
★★★★
Edit this entry  
21
The Empty Man

The Empty Man

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Consuming Spirits

Consuming Spirits

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Ran

Ran

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Night Moves

Night Moves

1975
×
★★★
Edit this entry  
15
Eraserhead

Eraserhead

1977
×
★★★★★
Edit this entry  
14
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

2021
×
Read the review Edit this entry  
13
Pig

Pig

2021
×
★★★
Edit this entry  
12
The Thin Red Line

The Thin Red Line

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Collateral

Collateral

2004
×
★★★★
Edit this entry  
07
Snatch

Snatch

2000
×
★★
Edit this entry  
03
Excalibur

Excalibur

1981
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
King Arthur: Legend of the Sword

King Arthur: Legend of the Sword

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry