Sort by
  • Pretty Baby: Brooke Shields

    ★★★★

  • Why The Nativity

    ★★★½

  • Lou

    ★★★½

  • Travelin' Band: Creedence Clearwater Revival at the Royal Albert Hall

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★★½

  • Samaritan

    ★★★★½

  • Day Shift

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★½

  • Sniper: Rogue Mission

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Firestarter

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • The Bubble

    ★★★½

  • Windfall

    ★★★★

  • The Weekend Away

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★★½

  • Tyler Perry's A Madea Homecoming

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • C600: Step Back in Time

    ★★★★½

  • Dean Martin: King of Cool

    ★★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★★½

  • Army of Thieves

    ★★★★

  • Night Teeth

    ★★★★

  • Antlers

    ★★★★

  • Attack of the Hollywood Clichés!

    ½

  • Prey

    ★★★½

  • Kate

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Terrible Things

    ★★★★½

  • Count Me In

    ★★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★½

  • Sweet Girl

    ★★★★

  • Free Guy

    ½

  • The Cursed

    ★★★★½

  • Psychosis

    ★★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★★½

  • Jolt

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Val

    ★★★★½

  • The Tomorrow War

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • The Ice Road

    ★★★

  • C600: Infiltration

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★½

  • The Girl Who Believes in Miracles

    ★★★★½

  • A Week Away

    ★★★½

  • Blood Moon

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★½

  • Yes Day

    ★★★½

  • The Devil Below

    ★★★★

  • Sentinelle

    ★★★½

  • Space Sweepers

    ★★★★½

  • A Shot in the Dark

    ★★★★

  • Hunter Hunter

    ★★★★

  • Audrey

    ★★★★½

  • Chick Fight

    ★★★★

  • Mank

    ★★★½

  • Canvas

    ★★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Tremors: Shrieker Island

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★★½

  • Alone

    ★★★★½

  • Over the Moon

    ★★★★½

  • Clearwater

    ★★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★