Sort by
  • Players

    ★★★★

  • Mean Girls

    ★★★

  • Anyone But You

    ★★★

  • Wonka

    ★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★½

  • Love at First Sight

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

  • All of Us Strangers

  • Poor Things

    ★★★★

  • Choose Love

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • What Feels True

  • Perfect Days

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Zone of Interest

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Babylon

  • Violent Night

  • The School for Good and Evil

  • Do Revenge

    ★★★½

  • What's Love Got to Do with It?

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • White Noise

  • Look Both Ways

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Hello, Goodbye, and Everything in Between

    ★★½

  • Broker

    ★★★★

  • The Silent Twins

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Senior Year

    ★★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • The Nan Movie

    ★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Morbius

    ½

  • The Batman

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Marry Me

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Operation Mincemeat

    ★★★★

  • Love Hard

    ★★½

  • The Phantom of the Open

    ★★★½

  • Spencer

    ★★½

  • King Richard

    ★★★½

  • He's All That

    ½

  • The Kissing Booth 3

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • The Worst Person in the World

  • Black Widow

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★★

  • F9

    ★★★

  • CODA

    ★★★★★

  • Holidate

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • The Duke

    ★★★

  • Tenet

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★★★

  • The Half of It

  • Emma.

    ★★