Sort by

Dakota Joaquin has logged 20 entries for films during September 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Blonde

Blonde

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Avatar

Avatar

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
DodgeBall: A True Underdog Story

DodgeBall: A True Underdog Story

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Don't Worry Darling

Don't Worry Darling

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Pearl

Pearl

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
See How They Run

See How They Run

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Speak No Evil

Speak No Evil

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
18
War of the Worlds

War of the Worlds

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Panic Room

Panic Room

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Woman King

The Woman King

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Poser

Poser

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
09
Resurrection

Resurrection

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Barbarian

Barbarian

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Glorious

Glorious

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
The Hunger Games: Catching Fire

The Hunger Games: Catching Fire

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Hunger Games

The Hunger Games

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Dinner for Schmucks

Dinner for Schmucks

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Jaws

Jaws

1975
×
★★★★★
Read the review Edit this entry