Sort by
  • Avatar: The Way of Water

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ½

  • 20th Century Girl

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★

  • Warriors of Future

  • Nope

    ★★

  • Detective vs. Sleuths

    ★★

  • Bullet Train

  • Thor: Love and Thunder

    ½

  • Hustle

  • Elvis

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • The Northman

    ★★★

  • Soundtrack #1

  • Ambulance

    ½

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Batman

    ½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

  • Uncharted

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ½

  • West Side Story

    ½

  • Licorice Pizza

  • Eternals

  • No Time to Die

  • The Last Duel

  • Last Night in Soho

  • Dune

    ★★

  • King Richard

  • Malignant

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Free Guy

    ★★

  • The Suicide Squad

  • Jungle Cruise

  • Revolution of Our Times

  • The French Dispatch

  • Zero to Hero

  • Black Widow

  • F9

  • Those Who Wish Me Dead

  • Time

  • Limbo

    ½

  • One Second Champion

  • Septet: The Story of Hong Kong

    ★★

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

  • Soul

    ★★

  • Nomadland

    ★★

  • Tenet

  • Joan's Galaxy

    ★★★

  • Greyhound

  • Girl's Revenge

  • The Silent Forest

    ½

  • Pretend That You Love Me

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • 1917

  • My Prince Edward

    ★★

  • Beyond the Dream

    ★★

  • Chasing Dream

  • Frozen II

  • Gemini Man

  • The Irishman

  • Bad Education

    ★★

  • Knives Out

  • Joker

  • Ford v Ferrari

  • Ad Astra

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

  • The Lion King

  • Spider-Man: Far From Home

  • Toy Story 4