• Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • Rush Hour 3

    ★★★½

  • Shanghai Noon

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Miss Congeniality 2: Armed and Fabulous

    ★★

  • Miss Congeniality

    ★★★★

  • The House

    ★★★★

  • Rumble in the Bronx

    ★★★★★

  • The Big Steal

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Year of the Dragon

    ★★★

  • The Princess Diaries 2: Royal Engagement

    ★★★★

  • Cat Nation

    ★★½

  • The Princess Diaries

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Rush Hour 2

    ★★½

  • 8 Million Ways to Die

    ★★★★