Sort by
  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★★

  • The Batman

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Suicide Squad

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ½

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★½

  • Artemis Fowl

    ½

  • Bloodshot

    ★½

  • Sonic the Hedgehog

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★½

  • The Grudge

  • Cats

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Black Christmas

    ½

  • 1917

    ★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • Richard Jewell

    ★★★

  • Queen & Slim

    ★★★

  • Charlie's Angels

    ★★

  • Lady and the Tramp

  • The Good Liar

    ★★★

  • Frozen II

    ★★

  • Midway

  • Klaus

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★

  • The Fall

    ★★★★

  • 21 Bridges

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ½

  • Gemini Man

    ★★½

  • Jesus Is King

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★½

  • Rambo: Last Blood

    ★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★

  • Knives Out

    ★★

  • The King

    ★★

  • Joker

    ★★★

  • Motherless Brooklyn

    ★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Waves

    ★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Ad Astra

    ★★½

  • Travis Scott: Look Mom I Can Fly

    ★★★★

  • Angel Has Fallen

    ★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • 47 Meters Down: Uncaged

  • Dora and the Lost City of Gold

    ½

  • The Angry Birds Movie 2

  • Airplane Mode

    ½

  • Ready or Not

    ★★½

  • Invader Zim: Enter the Florpus

    ★★½

  • Secret Obsession

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★½

  • Crawl

    ★½

  • The Lion King

  • Anima

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Anna

    ★★½

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Child's Play

    ★★

  • Shaft

    ★½

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Men in Black: International

  • Too Old to Die Young

    ★★★★

  • Dark Phoenix

  • Ma

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★