• Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ½

  • Death Note

    ★★★★★

  • Glengarry Glen Ross

    ★★★½

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

    ★★★★★

  • Too Old to Die Young

    ★★★★

  • True Grit

    ★★★½

  • Shadow

    ★★★½

  • Chernobyl

    ★★★★

  • Assassin's Creed

    ★★

  • Sicario

    ★★★

  • The Ridiculous 6

    ½

  • Straight Outta Compton

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Terminator 2: Judgment Day

    ★★★★★

  • Artemis Fowl

    ½

  • Bloodshot

    ★½