Sort by

David has logged 16 entries for films during September 2013.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Zero Dark Thirty

Zero Dark Thirty

2012
×
★★★★
Edit this entry  
25
Watchmen

Watchmen

2009
×
★★★½
Edit this entry  
23
Looper

Looper

2012
×
★★½
Read prior review Edit this entry  
21
Cockneys vs Zombies

Cockneys vs Zombies

2012
×
★★★½
Edit this entry  
19
Slacker

Slacker

1990
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Broken Flowers

Broken Flowers

2005
×
★★★½
Edit this entry  
18
Dogtooth

Dogtooth

2009
×
★★★½
Edit this entry  
16
Lawless

Lawless

2012
×
★★★★
Edit this entry  
14
Melancholia

Melancholia

2011
×
★★★
Edit this entry  
14
Weekender

Weekender

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
What Doesn't Kill You

What Doesn't Kill You

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
East Is East

East Is East

1999
×
★★★½
Edit this entry  
05
Spring Breakers

Spring Breakers

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Gummo

Gummo

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Silver Linings Playbook

Silver Linings Playbook

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Christmas Inventory

Christmas Inventory

2000
×
★★½
Read the review Edit this entry