Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
12
The Bunnyman Massacre

The Bunnyman Massacre

2014
×
★½
Edit this entry  
29
Spiral: From the Book of Saw

Spiral: From the Book of Saw

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
I Am Zozo

I Am Zozo

2012
×
½
Edit this entry  
23
Howard’s Mill

Howard’s Mill

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Monster Dog

Monster Dog

1984
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!

The Naked Gun: From the Files of Police Squad!

1988
×
★★★★
Edit this entry  
16
Santa Sangre

Santa Sangre

1989
×
★★
Edit this entry  
03
Bug Buster

Bug Buster

1998
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Purge: Anarchy

The Purge: Anarchy

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Mortal Kombat

Mortal Kombat

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Deep Blue Sea 2

Deep Blue Sea 2

2018
×
★½
Edit this entry  
22
American Murder: The Family Next Door

American Murder: The Family Next Door

2020
×
★★★
Edit this entry  
20
Why Did You Kill Me?

Why Did You Kill Me?

2021
×
★★★
Edit this entry  
12
Underwater

Underwater

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
12
Deep Rising

Deep Rising

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
They Reach

They Reach

2020
×
★★★
Edit this entry  
11
Dead Again

Dead Again

2021
×
Edit this entry  
04
Venom

Venom

2018
×
★★★★
Edit this entry  
03
Nobody

Nobody

2021
×
★★★½
Edit this entry  
28
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★½
Edit this entry  
21
The Empty Man

The Empty Man

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Cosmic Sin

Cosmic Sin

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
Boss Level

Boss Level

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Blood Fest

Blood Fest

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Jiu Jitsu

Jiu Jitsu

2020
×
Read the review Edit this entry  
13
Willy's Wonderland

Willy's Wonderland

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Leviathan

Leviathan

1989
×
★★★½
Edit this entry  
07
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★½
Edit this entry  
02
Occupation

Occupation

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Beyond Skyline

Beyond Skyline

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Turbo Kid

Turbo Kid

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Psycho Goreman

Psycho Goreman

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Bloodshot

Bloodshot

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Penance Lane

Penance Lane

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Shadow in the Cloud

Shadow in the Cloud

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Dawning of the Dead

Dawning of the Dead

2017
×
Read the review Edit this entry  
12
Mandy

Mandy

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Grudge

The Grudge

2020
×
Read the review Edit this entry  
08
Street Trash

Street Trash

1987
×
½
Read the review Edit this entry  
08
Tremors: Shrieker Island

Tremors: Shrieker Island

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Doom: Annihilation

Doom: Annihilation

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Tremors: A Cold Day in Hell

Tremors: A Cold Day in Hell

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
VFW

VFW

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Maniac Cop 2

Maniac Cop 2

1990
×
★★½
Edit this entry  
03
Blood Vessel

Blood Vessel

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Body Melt

Body Melt

1993
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
The Muppet Christmas Carol

The Muppet Christmas Carol

1992
×
★★★★
Edit this entry