dan_ze_1 has logged 13 entries for films during October 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Collateral

Collateral

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
High Plains Drifter

High Plains Drifter

1973
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
RED

RED

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Top Gear: Bolivia Special

Top Gear: Bolivia Special

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The 8 Diagram Pole Fighter

The 8 Diagram Pole Fighter

1984
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Dersu Uzala

Dersu Uzala

1975
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Red Beard

Red Beard

1965
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Intern

The Intern

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Le Cercle Rouge

Le Cercle Rouge

1970
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
F9

F9

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Dirty Harry

Dirty Harry

1971
×
★★★★★
Read the review Edit this entry