Sort by
  • Pussybaby

    ★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★½

  • The Murmuring

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★½

  • Pickman's Model

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • The Outside

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • The Watcher

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★½

  • Mr. Harrigan's Phone

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★★

  • Meet Cute

    ★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • V/H/S/99

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • My Policeman

    ★★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Bros

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Athena

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • While We Wait

    ★★★½

  • Clerks III

    ★★★★

  • Inside the Mind of a Cat

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Glorious

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • The Man from Toronto

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Princess

    ★★★

  • The Sea Beast

    ★★★

  • King of Sea - Kwoon

    ★★★

  • My Year of Dicks

    ★★★★

  • The Flying Sailor

    ★★★½

  • Vengeance

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Who Invited Them

    ★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★