Sort by
  • Ghosted

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • The Three Musketeers: D'Artagnan

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • The Ritual Killer

    ★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Sharper

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★½

  • Polite Society

    ★★★½

  • Copenhagen Cowboy

    ★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★★

  • A Ghost Story for Christmas: Count Magnus

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Troll

    ★★★

  • Emancipation

    ★★½

  • The Noel Diary

    ★½

  • Christmas with You

    ★★½

  • Spirited

    ★★½

  • Enola Holmes 2

    ★½

  • On the Line

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★★

  • Matriarch

    ★★★

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★

  • The Kingdom: Exodus

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • Travelin' Band: Creedence Clearwater Revival at the Royal Albert Hall

    ★★★

  • Goodnight Mommy

    ★★

  • A Jazzman's Blues

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Causeway

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • Louis Armstrong's Black & Blues

    ★★★½

  • Blonde

    ★★½

  • Pinocchio

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Master Gardener

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Sr.

    ★★★

  • The Wonder

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Love in the Villa

    ★★★

  • White Noise

    ★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Loving Adults

    ★★★

  • I Came By

    ★★½

  • Day Shift

    ★½

  • Prey

    ★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Persuasion

    ★★★½