Sort by

Daniel has logged 12 entries for films during June 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Bottoms

Bottoms

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Joy Ride

Joy Ride

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Theater Camp

Theater Camp

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Lesson

The Lesson

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Revoir Paris

Revoir Paris

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Earth Mama

Earth Mama

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Asteroid City

Asteroid City

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Shortcomings

Shortcomings

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Dalíland

Dalíland

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Every Body

Every Body

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Past Lives

Past Lives

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry