Sort by
  • The Last Voyage of the Demeter

  • Blue Beetle

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

  • No Hard Feelings

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • Transformers: Rise of the Beasts

  • Asteroid City

  • Fast X

  • White Men Can't Jump

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • Mafia Mamma

  • Beau Is Afraid

  • Renfield

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

  • Air

  • Joy Ride

  • Evil Dead Rise

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

  • Cocaine Bear

  • Creed III

  • 80 for Brady

  • Knock at the Cabin

  • Theater Camp

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

  • Polite Society

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

  • A Man Called Otto

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • M3GAN

  • Avatar: The Way of Water

  • Violent Night

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Halloween Ends

  • Do Revenge

  • The Blackening

  • Glass Onion

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

  • See How They Run

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

  • Master Gardener

  • Pearl

  • Women Talking

    ★★★★★

  • Bones and All

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

  • The Invitation

  • Beast

  • Prey

  • Bullet Train

  • Nope

    ★★★★★

  • Where the Crawdads Sing

  • Minions: The Rise of Gru

  • Thor: Love and Thunder

  • Spiderhead

  • Upright Knife

  • Hustle

  • Broker

    ★★★★★

  • Elvis

  • Decision to Leave

  • Moonage Daydream

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★