Sort by
  • Heart of Stone

    ★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • King of Clones

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Fast X

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Flamin' Hot

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • You People

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Green Lantern: Beware My Power

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Memory

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

    ★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★★

  • The Unforgivable

    ★★★½

  • Sing 2

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Finch

    ★★★★

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Injustice

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Cry Macho

    ★★★

  • My Son

    ★★½