RSS feed for Daniel

Daniel has logged 20 entries for films rated ★★½ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
14
The Purge

The Purge

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
White Chicks

White Chicks

2004
×
★★½
Edit this entry  
22
Always Be My Maybe

Always Be My Maybe

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Someone Great

Someone Great

2019
×
★★½
Edit this entry  
02
The Bucket List

The Bucket List

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
A Simple Favor

A Simple Favor

2018
×
★★½
Edit this entry  
16
Mowgli: Legend of the Jungle

Mowgli: Legend of the Jungle

2018
×
★★½
Edit this entry  
14
Drunken Master

Drunken Master

1978
×
★★½
Edit this entry  
15
No Filter

No Filter

2016
×
★★½
Edit this entry  
14
Bleach

Bleach

2018
×
★★½
Edit this entry  
12
The Nun

The Nun

2018
×
★★½
Edit this entry  
11
Next Gen

Next Gen

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Let the Sunshine In

Let the Sunshine In

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Package

The Package

2018
×
★★½
Edit this entry  
16
The Secret Life of Pets

The Secret Life of Pets

2016
×
★★½
Edit this entry  
11
The Strangers: Prey at Night

The Strangers: Prey at Night

2018
×
★★½
Edit this entry  
13
Scary Movie

Scary Movie

2000
×
★★½
Edit this entry  
08
A Dog's Purpose

A Dog's Purpose

2017
×
★★½
Edit this entry  
26
Roxanne, Roxanne

Roxanne, Roxanne

2017
×
★★½
Edit this entry  
11
5 Centimeters per Second

5 Centimeters per Second

2007
×
★★½
Edit this entry