Sort by
  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • The Flash

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Jesus Revolution

    ★★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • In The Glory Of His Name: The Making of Sect

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★½

  • Black Adam

    ★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Cyberpunk: Edgerunners

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • SECT

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Green Lantern: Beware My Power

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ★★½

  • Diary of a Wimpy Kid: Freshman Year

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★★½

  • Hawkeye

  • Finch

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Encanto

    ★★½

  • Injustice

    ★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Squid Game

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • My Hero Academia: World Heroes' Mission

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Black Widow

    ★½

  • Loki

    ★★

  • In the Heights

    ★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Justice Society: World War II

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★★½

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • One Left

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Soul

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • Hamilton