Sort by
  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Sam Morril: Same Time Tomorrow

  • TÁR

    ★★★★

  • Love in the Villa

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Persuasion

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • Halftime

  • Father of the Bride

    ★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Elvis

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Conversations with Friends

    ★★★

  • Our Father

  • Senior Year

    ★★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★

  • Phoenix Rising

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

  • Honoring a Broadway Legacy: Behind the Scenes of tick, tick...Boom!

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Kate

  • The Kissing Booth 3

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★½

  • Red Rocket

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Annette

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★

  • Fatherhood

    ★★★

  • False Positive

    ★★½

  • In the Heights

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • Allen v. Farrow

  • Khaite FW21

  • Passing

    ★★★★

  • On the Count of Three

    ★★★★

  • CODA

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • Death to 2020

  • We Can Be Heroes

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Puparia

  • Happiest Season

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • American Murder: The Family Next Door

  • I Care a Lot

    ★★★