Sort by
  • Napoleon

    ★★★½

  • The Marvels

    ★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Nowhere

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Love at First Sight

    ★★★★

  • After Everything

    ★★

  • Choose Love

    ★★½

  • The Lady of Silence: The Mataviejitas Murders

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★★

  • Love & Death

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • boygenius: the film

    ★★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Hypnotic

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★★½

  • Plane

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Rosaline

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • After Ever Happy

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Fall

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Wrong Place

    ★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½