• Kingsman: The Golden Circle

    ★★★★½

  • It

    ★★★★

  • The Hitman's Bodyguard

    ★★★

  • The Fate of the Furious

    ★★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • Beauty and the Beast

    ★★★★

  • Logan

    ★★★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★½

  • Fifty Shades Darker

    ½

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★★

  • xXx: Return of Xander Cage

    ★★★

  • Sleepless

    ★★★★½

  • Patriots Day

    ★★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Jack Reacher: Never Go Back

    ★★★★

  • Kevin Hart: What Now?

    ★★★½

  • Priceless

    ★★★★★

  • The Accountant

    ★★★★

  • Masterminds

    ★★

  • Split

    ★★★★½

  • The Edge of Seventeen

    ★★★½

  • Snowden

    ★★★★½

  • Sing

    ★★★★

  • Hacksaw Ridge

    ★★★★★

  • Moonlight

    ★★★★★

  • Arrival

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★★★

  • Team Thor

    ★★★★★

  • Suicide Squad

    ★½

  • Bad Moms

    ★★★

  • Jason Bourne

    ★★★★★

  • Batman: The Killing Joke

    ★★

  • Ghostbusters

  • Star Trek Beyond

    ★★★★½

  • Anthropoid

    ★★★★★

  • The Purge: Election Year

    ★★★★½

  • Nerve

    ★★★★½

  • The Shallows

    ★★★★½

  • Mower Minions

    ★★★★

  • The Secret Life of Pets

    ★★★★

  • Central Intelligence

    ★★★★

  • Piper

    ★★★★★

  • Finding Dory

    ★★★½

  • Joe Woke Up at 6AM on a Monday

    ★★½

  • Now You See Me 2

    ★★★★

  • Me Before You

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

    ★★★½

  • Blood Father

    ★★

  • The Neon Demon

    ★★★

  • Loving

    ★★★★½

  • Hell or High Water

    ★★★★★

  • The Nice Guys

    ★★★★

  • Money Monster

    ★★★★

  • The Angry Birds Movie

  • X-Men: Apocalypse

    ★★★½

  • Neighbors 2: Sorority Rising

    ★★½

  • Mother's Day

    ★★

  • Captain America: Civil War

    ★★

  • Criminal

    ★★★★

  • The Boss

    ½

  • God's Not Dead 2

    ★★★★

  • Miracles from Heaven

    ★★★★

  • Don't Breathe

    ★★★★½

  • Hush

    ★★★½

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★½

  • Allegiant

    ★★

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★★

  • London Has Fallen

    ★★★★★

  • Triple 9

    ★★★

  • Midnight Special

    ★★★½

  • Zootopia

    ★★★★½

  • Deadpool

    ★★★½