Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

  • Air

  • Bottoms

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Werewolf by Night

  • Amsterdam

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • The Fabelmans

  • See How They Run

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Prey

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★

  • The Gray Man

  • Thor: Love and Thunder

    ½

  • Don't Make Me Go

  • Hustle

  • Broker

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Funny Pages

    ★★★½

  • Decision to Leave

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Men

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Sonic the Hedgehog 2

  • Moon Knight

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Forty Winks

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

  • Turning Red

  • The Batman

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Uncharted

  • Brian and Charles

    ★★★

  • Fresh

    ★★

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • Red Notice

    ½

  • Cowboy Bebop: The Lost Session

  • Eternals

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Squid Game

  • The Humans

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★

  • Halloween Kills

  • Dune

    ★★★★½

  • Karen