Sort by
  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Boston Strangler

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • You People

    ★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Troll

    ★★

  • Stutz

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Nightmare

    ★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Amsterdam

  • Do Revenge

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Raymond & Ray

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • White Noise

    ★★

  • Samaritan

  • Day Shift

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Elvis

    ★★★

  • Sick of Myself

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • The Stranger

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Choose or Die

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Everybody Hates Johan

    ★★★★

  • Long Flat Balls III

  • Deep Water

    ★★

  • Ambulance

    ★★

  • X

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • The Lost City

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

  • Off Track

    ★★★

  • A Human Position

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • A Boy Called Christmas

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Red Notice

  • Eternals

    ★★

  • Encanto

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Kate

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★★