Sort by

Daniel has logged 12 entries for films during December 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Bird Box

Bird Box

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story

2018
×
Read the review Edit this entry  
20
If Beale Street Could Talk

If Beale Street Could Talk

2018
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
14
24 Frames

24 Frames

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
If Beale Street Could Talk

If Beale Street Could Talk

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Vox Lux

Vox Lux

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
04
Let the Corpses Tan

Let the Corpses Tan

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Milla

Milla

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Thoroughbreds

Thoroughbreds

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★
Edit this entry  
02
Widows

Widows

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry