Sort by
  • Knock at the Cabin

  • M3GAN

  • Violent Night

    ★★★½

  • Prey for the Devil

    ★★★

  • She Said

    ★★★★

  • Feed Me

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Sick

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • The Menu

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Master Gardener

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • Root Letter

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • New Religion

    ★★

  • Wolfkin

    ★★★

  • Nightsiren

    ★★★

  • Fall

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • Skinamarink

  • Glorious

    ★★★

  • Nope

    ★★½

  • American Carnage

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Gatlopp: Hell of a Game

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★★½

  • Unicorn Wars

    ★★★

  • Family Dinner

    ★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Ashkal

    ★★★½

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Moon Knight

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Holy Spider

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Corsage

    ★★½

  • Men

    ★★★★

  • Moloch

    ★★½

  • Candy

  • Lesson in Murder

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Virus:32

    ★★½

  • Deep Fear

    ★★

  • Choose or Die

    ★★★

  • The Twin

    ★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Night's End

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Umma

    ★★

  • Deep Water

    ★★★

  • Tethered

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • Gone in the Night

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Cellar

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Deadstream

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • No Exit

    ★★★

  • Studio 666

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • They Live in the Grey

    ★★

  • Dark Glasses

    ★★★½