Sort by
  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • Noise

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★★

  • Unlocked

    ★★★

  • 10 Days of a Good Man

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the Macabre

    ★★★½

  • The Price of Family

    ★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Troll

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Old People

    ★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • The Perfumier

    ★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Chalk Line

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Athena

  • I Came By

    ★★

  • Fall

    ★★★½

  • Nope

    ★★★

  • Close

    ★★★★★

  • Choose or Die

    ★½

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Against the Ice

    ★★½

  • Watcher

    ★★★½

  • The House

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • The Whole Truth

  • Single All the Way

    ★★

  • Finch

    ★★★★½

  • Army of Thieves

    ★★★½

  • Hypnotic

    ★★

  • The Phantom of the Open

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★★

  • There's Someone Inside Your House

  • Squid Game

    ★★★★½

  • The Guilty

    ★★½

  • Kate

    ★★★★

  • Malignant

  • Insensate

  • Resort to Love

    ★★½

  • Blood Red Sky

    ★★½

  • Old

    ★★

  • Deep

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • A Classic Horror Story

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • Awake

  • Two

    ★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • The Djinn

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Oxygen

    ★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Things Heard & Seen

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Army of the Dead

    ★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★½

  • Cherry

    ★★½