Sort by

dankychoo has logged 15 entries for films during December 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Bird Box

Bird Box

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Crazy Rich Asians

Crazy Rich Asians

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Dumplin'

Dumplin'

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Jason Nash Is Married

Jason Nash Is Married

2014
×
Read the review Edit this entry  
11
Cam

Cam

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Chris Fleming: Showpig

Chris Fleming: Showpig

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
American Beauty

American Beauty

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
FML

FML

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
Read the review Edit this entry  
06
Carol

Carol

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Little Hours

The Little Hours

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Practical Magic

Practical Magic

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Drive

Drive

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Dunkirk

Dunkirk

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry