Sort by
  • Dune: Part Two

    ★★★★★

  • Lisa Frankenstein

    ★★★½

  • American Nightmare

    ★★★★

  • Wonka

    ★★★★

  • How to Become a Mob Boss

    ★★★½

  • A Murder at the End of the World

    ★★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Leave the World Behind

    ★★★½

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★

  • Monster Inside: America's Most Extreme Haunted House

    ★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★½

  • Totally Killer

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • The Nun II

    ★★½

  • Priscilla

    ★★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Saltburn

    ★★★★½

  • El Conde

    ★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Cobweb

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Resident Evil: Death Island

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★½

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Anna Nicole Smith: You Don't Know Me

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Dead Ringers

    ★★★★

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • boygenius: the film

    ★★★★★

  • Clock

    ★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Swarm

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • It Lives Inside

    ★★★½

  • A Good Person

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★

  • Reality

    ★★★½

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Run Rabbit Run

    ★★★

  • Missing

    ★★★½

  • You People

    ★★

  • Shotgun Wedding

    ★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★