Dan has logged 29 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Brightburn

Brightburn

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Justice League Dark: Apokolips War

Justice League Dark: Apokolips War

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Brawl in Cell Block 99

Brawl in Cell Block 99

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Salt

Salt

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Tales of Halloween

Tales of Halloween

2015
×
★★½
Edit this entry  
24
Prevenge

Prevenge

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Owners

The Owners

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Silent Hill

Silent Hill

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Blackcoat's Daughter

The Blackcoat's Daughter

2015
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
21
Saved!

Saved!

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Dark Knight

The Dark Knight

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Haunt

Haunt

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Get Duked!

Get Duked!

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Terrifier

Terrifier

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Looper

Looper

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The New Mutants

The New Mutants

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Wolf of Wall Street

The Wolf of Wall Street

2013
×
★★★★★
Edit this entry  
09
The Miseducation of Cameron Post

The Miseducation of Cameron Post

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Loved Ones

The Loved Ones

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Jawbreaker

Jawbreaker

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Ghost World

Ghost World

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Binge

The Binge

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Chained

Chained

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Color Out of Space

Color Out of Space

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry