Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Fallen Leaves

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Star Wars: Visions – Aau's Song

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – The Pit

    ★★½

  • Star Wars: Visions – The Bandits of Golak

    ★★½

  • Star Wars: Visions – The Spy Dancer

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – Journey to the Dark Head

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – I Am Your Mother

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – In the Stars

    ★★★

  • Star Wars: Visions – Screecher's Reach

    ★★★★½

  • Star Wars: Visions – Sith

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Blood & Gold

    ★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★½

  • The Covenant

    ★★★

  • Insomniacs After School

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • Skip and Loafer

    ★★★★

  • My Love Story With Yamada-kun at Lv999

    ★★★★

  • Tengoku Daimakyo

    ★★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Feminism WTF

    ★★★½

  • Shin Kamen Rider

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Sun and Concrete

    ★★★★

  • Creed III

    ★★½

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Passages

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • What You Can See from Here

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Suzume

    ★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Rhinegold

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★★★★½

  • Rosaline

    ★★★

  • 20th Century Girl

    ★★★★

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Walden

    ★★½

  • Songs From Naples

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Mittagsstunde

    ★★★½

  • Smile

    ★★½

  • Project Wolf Hunting

    ★★

  • Do Revenge

    ★★

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Bruiser

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★