Sort by

Danzel has logged 19 entries for films during February 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
All That Heaven Allows

All That Heaven Allows

1955
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Worst Person in the World

The Worst Person in the World

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Bad Lieutenant

Bad Lieutenant

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Whiplash

Whiplash

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Joe Versus the Volcano

Joe Versus the Volcano

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Texas Chainsaw Massacre

Texas Chainsaw Massacre

2022
×
Read the review Edit this entry  
17
Zola

Zola

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Night Shift

Night Shift

1982
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Dazed and Confused

Dazed and Confused

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Nightmare Alley

Nightmare Alley

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Kimi

Kimi

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
True Romance

True Romance

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Moonfall

Moonfall

2022
×
Read the review Edit this entry  
04
Jackass Forever

Jackass Forever

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Bottle Rocket

Bottle Rocket

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Grifters

The Grifters

1990
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Jackass 3.5

Jackass 3.5

2011
×
Edit this entry  
01
Jackass 2.5

Jackass 2.5

2007
×
Edit this entry  
01
Airheads

Airheads

1994
×
★★★½
Edit this entry