Sort by
  • Nightbreed

    ★★★½

  • Smile

    ★★½

  • Night of the Creeps

    ★★★★

  • They Shoot Horses, Don't They?

    ★★★★★

  • Blonde

    ★★½

  • The Bourne Ultimatum

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★½

  • The Bourne Supremacy

    ★★★★

  • The Bourne Identity

    ★★★★

  • Wait Until Dark

    ★★★★

  • Three Days of the Condor

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Belle de Jour

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • To Die For

    ★★★★