• Bad Trip

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • grand-maman Piano

    ★★★★★

  • Psycho Goreman

  • Hubie Halloween

  • Rocha Matriz

  • Earth had issues Loading...

  • Itinerary of Surfaces

  • Minari

    ★★★★★

  • Possessor

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Little Women

    ★★★★

  • Billy

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Joker

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • T

  • Spider-Man: Far from Home

  • Midsommar

  • Wasteland

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★

  • Parasite

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • Avengers: Endgame

  • Field Resistance

  • Us

  • First

  • The Lego Movie 2: The Second Part

  • Black Mirror: Bandersnatch

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • In Fabric

  • Halloween

  • Suspiria

  • The Favourite

    ★★★★

  • Possum

    ★★½

  • Incredibles 2

  • Solo: A Star Wars Story

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

  • Avengers: Infinity War

  • Wild Wild Country

  • Isle of Dogs

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • Mandy

    ★★★★★

  • Black Mirror: Crocodile

  • Black Mirror: Arkangel

  • Black Mirror: USS Callister

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★½

  • Nathan for You: Finding Frances

  • WHAT DID JACK DO?

  • Paddington 2

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • Blade Runner: Black Out 2022

  • It

    ★★★

  • mother!

    ★★★½

  • Brawl in Cell Block 99

    ★★★½

  • The Emoji Movie

    ½

  • Dunkirk

    ★★★

  • Spider-Man: Homecoming

  • The Florida Project

    ★★★★★

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★½

  • Twin Peaks: The Return

  • Okja

    ★★★½

  • Wonder Woman

    ★★★

  • Atomic Blonde

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★★★

  • Logan

    ★★★★½

  • Get Out

    ★★★½

  • Giverny I (Négresse Impériale)

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★