Sort by

kirst has logged 16 entries for films during April 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Ratatouille

Ratatouille

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Dude

Dude

2018
×
★★
Edit this entry  
23
Wildling

Wildling

2018
×
Edit this entry  
22
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★
Edit this entry  
22
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
Read the review Edit this entry  
21
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★½
Edit this entry  
17
The Huntsman: Winter's War

The Huntsman: Winter's War

2016
×
★★
Edit this entry  
17
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
White Chicks

White Chicks

2004
×
★★
Edit this entry  
12
How to Be Single

How to Be Single

2016
×
★★½
Edit this entry  
08
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★★
Edit this entry  
07
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
03
Blockers

Blockers

2018
×
★★★
Edit this entry