Sort by

Dario has logged 487 entries for films during 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Nightmare Before Christmas

The Nightmare Before Christmas

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Tangerine

Tangerine

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Glass Onion

Glass Onion

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Dragon Ball Super: Super Hero

Dragon Ball Super: Super Hero

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Black Panther: Wakanda Forever

Black Panther: Wakanda Forever

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Amsterdam

Amsterdam

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Paranormal Activity

Paranormal Activity

2007
×
Read the review Edit this entry  
12
Little Shop of Horrors

Little Shop of Horrors

1986
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Joy Ride

Joy Ride

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Stir of Echoes

Stir of Echoes

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
My Life

My Life

1993
×
Read the review Edit this entry  
03
Okay Google

Okay Google

2019
×
Read the review Edit this entry  
30
B

B

2015
×
Read the review Edit this entry  
27
The Elevator

The Elevator

2010
×
Read the review Edit this entry  
24
Movie

Movie

2011
×
Read the review Edit this entry  
20
Rest

Rest

2012
×
Read the review Edit this entry  
18
Paint Drying

Paint Drying

2016
×
Read the review Edit this entry  
18
Weird: The Al Yankovic Story

Weird: The Al Yankovic Story

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Ring

The Ring

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Changing Room

The Changing Room

2022
×
Read the review Edit this entry  
14
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Black Adam

Black Adam

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Fanatic

The Fanatic

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
Black Adam

Black Adam

2022
×
Read the review Edit this entry  
08
Verotika

Verotika

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
07
The Wicker Man

The Wicker Man

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Room

The Room

2003
×
Read the review Edit this entry  
06
1408

1408

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Citizen X

Citizen X

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Capybara Walking

Capybara Walking

1887
×
Read the review Edit this entry  
03
Tremors

Tremors

1990
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Don't Worry Darling

Don't Worry Darling

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Carnival of Souls

Carnival of Souls

1962
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Brokeback Mountain

Brokeback Mountain

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Sinister

Sinister

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Little Shop of Horrors

Little Shop of Horrors

1986
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Lake Mungo

Lake Mungo

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Sisters

Sisters

1973
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Black Christmas

Black Christmas

1974
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Blair Witch Project

The Blair Witch Project

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Paint Drying

Paint Drying

2016
×
Read the review Edit this entry  
24
Game of Thrones: A Day in the Life

Game of Thrones: A Day in the Life

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Fly

The Fly

1986
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Invasion of the Body Snatchers

Invasion of the Body Snatchers

1978
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Game of Thrones: The Last Watch

Game of Thrones: The Last Watch

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Invasion of the Body Snatchers

Invasion of the Body Snatchers

1956
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Her Last Photo

Her Last Photo

2020
×
Read the review Edit this entry  
20
Let's Talk

Let's Talk

2002
×
Read the review Edit this entry  
20
Halloween Ends

Halloween Ends

2022
×
Read the review Edit this entry  
19
Re-Animator

Re-Animator

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry