Sort by
  • The New Mutants

    ★★½

  • Host

    ★★★★½

  • Taylor Swift City of Lover Concert

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★½

  • Hillary

    ★★★

  • The Trials of Gabriel Fernandez

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Horse Girl

    ★½

  • Miss Americana

    ★★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★★

  • Cats

    ★★

  • Little Women

    ★★★½

  • Frozen II

    ★★★

  • Let It Snow

  • Klaus

    ★★★

  • Unbelievable

    ★★★★½

  • Hello, Privilege. It's Me, Chelsea

    ★★★½

  • The Platform

    ★★★★

  • K-12

    ★★★

  • Joker

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Crawl

    ★★★

  • Annabelle Comes Home

    ★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★★½

  • When They See Us

    ★★★½

  • Murder Mystery

    ★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★

  • Vivarium

    ★★★★

  • Chernobyl

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★

  • After

    ★★

  • The Silence

    ★★★

  • Unplanned

    ½

  • Amy Schumer: Growing

    ★★★½

  • Good Boys

    ★★★★

  • The Gayle King Interview with R. Kelly

  • Us

    ★★★★½

  • The Prodigy

    ★★★★

  • Velvet Buzzsaw

    ★★★

  • The Lodge

    ★★★

  • Untouchable

    ★★★

  • Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

  • Surviving R. Kelly

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

    ★★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★½

  • RuPaul's Drag Race Holi-Slay Spectacular

  • Dumplin'

    ★★★

  • A Christmas Prince: The Royal Wedding

  • Mary Poppins Returns

    ★★★½

  • Mowgli: Legend of the Jungle

    ★★★½

  • The Princess Switch

    ★★½

  • Bird Box

    ★★★★

  • The Haunting of Hill House

  • Goosebumps 2: Haunted Halloween

    ★★½

  • Taylor Swift: The Road to Reputation

  • Bad Times at the El Royale

    ★★½

  • Maniac

  • The Perfection

    ★★★½

  • Halloween

    ★★½

  • Sierra Burgess Is a Loser

    ★★½

  • The Hate U Give

    ★★★★

  • 22 July

    ★★★

  • Vox Lux

    ★★½

  • The Nun

  • Can You Ever Forgive Me?

  • Boy Erased

    ★★★½