• The Green Hornet

    ★★

  • In Time

    ★★½

  • Tower Heist

    ★★½

  • Another Earth

    ★★★

  • Paul

    ★★★

  • Attack the Block

    ★★★½

  • Bridesmaids

    ★★★½

  • Horrible Bosses

    ★★★½

  • Real Steel

    ★★★½

  • Source Code

    ★★★½

  • The Adjustment Bureau

    ★★★½

  • The Inbetweeners Movie

    ★★★½

  • Carnage

    ★★★★

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

    ★★★★

  • Martha Marcy May Marlene

    ★★★★

  • Rise of the Planet of the Apes

    ★★★★

  • The Guard

    ★★★★

  • This Is Not a Film

    ★★★★